Tsepkalo has announced a platform for discussion of the future device Belarus

Валерій Цепкало у своєму телеграм-каналі оголосив про створення “білоруського демократичного форуму” – інтернет-платформи для обговорення майбутнього країни. За його словами, форум є альтернативою загальнобілоруській Асамблеї.

“Демократія будь-якого народу базується на людях, і для цього ми створили платформу http://www.belarusforum.org, де кожен може взяти участь у публічних обговореннях майбутнього Білорусі”, – написав Цепкало.

Зокрема, колишній глава ПВТ пропонує білорусам долучитися до дискусії про політичну систему Білорусі:

“Ми пропонуємо ознайомитись із наявними матеріалами, що описують типи державного контролю та пристрою, висловлюваннями експертів та лідерів думок, а також в окремих відділеннях президентської, парламентської та змішаної республік, щоб прокоментувати та обговорити всі ризики з щодо цих систем управління “.

Творці форуму планують організувати “прозорі круглі столи за участю експертів та активних учасників, щоб повною мірою залучити Білорусь до прийняття рішень у майбутньому”.

Сім’я Цепкало переїхала до Латвії і створила Фонд допомоги білоруським жінкам На тему сім’ї Цепкало переїхала до Латвії та створює Фонд допомоги білоруським жінкам

Go to our cases Get a free quote